כבר כמה חודשים שאני מנסה לפצח את הנוסחא לאושר. 

כל הסימנים כיוונו אותי לדנמרק, שהרי היא מככבת בראש טבלת המדינות בהן חיים האנשים המאושרים בעולם. הם קוראים לזה הוגה, ומתכוונים להרגשת חמימות ביתית, אור נרות, מפגשים עם חברים, מין תחושת נעימות של ביחד. אני אומרת, האושר הוא עיצוב. ואם אפשר שיהיה מדנמרק, עוד יותר טוב! 

לאחרונה נפתחה בתל אביב, על ידי כרמית ודורי רדליך, חנות קונספט לעיצוב ולייף סטייל, המשלבת גם סטודיו לעיצוב פנים. האהבה והתשוקה של בני הזוג לעיצוב, והחיפוש אחר מותגי עיצוב בינלאומיים, הובילו אותם לפתוח מקום מעורר השראה, שגרם לי לרצות לארוז את כל האושר הזה ולקחת אותו אלי הביתה.

 בגן העדן לחובבי האסטתיקה ועיצוב, הנקרא PRAT LIVING,  מצאתי מיני קולקצייה של מותגים אירופאיים בעיקר מדנמרק, הכוללים פרטי ריהוט, גופי תאורה, טקסטיל, כלי מטבח, אביזרי נוי ולייף סטייל סופר סופר מיוחדים.


מה הכי אהבתי? את הכל!

ובכל זאת, אלו הפריטים הנבחרים שלי:

קערות לבנות כחולות של המותג הדני Nordal. סט 3 גדלים של קערות אמאייל: 130 ש״ח.

Round box קופסא עם מכסה פליז: 135 ש״ח.קולקציית משקפי שמש של המותג האיטלקי saraghina. הדגמים בסגנון שנע בין קלאסי לסופר שיק. המחירים: 350-590 ש״ח.

המראה ליד המשקפיים: Rotating mirror של המותג הדני kristina dam, המראה נעה מצד לצד. מחירה 2,500 ש״ח.

והפריט המנצח, שלפי דעתי, יככב בכל רשימות המתנות לחג הקרוב, סט מגשי מתכת בגדלים ובצבעים שונים, של המותג הדני AYTM, המחיר: 140-270 ש״ח, תלוי בגודל ובגימור.

PRAT:LIVING

גרשון שץ 13

תל אביב

שעות פתיחה, טלפונים ומייל, כאן באתר: www.pratliving.com

השארת תגובה