שמחה להציג את החברה הראשונה שבמקרה היא גם חברה אהובה שלי. אני ממש מחכה לקפה איתה.
 
החברה רותה פפיאשווילי: יועצת עסקית באוריינטציה שיווקית. בעלת המותג "בינה שיווקית" - ליווי, ייעוץ ובניית מעגלי שיווק. בעלת תואר ראשון בניהול, כלכלה ושיווק ותואר שני במשפטים. דירקטורית, יו"ר משותפת של הפורום לרישות עסקי עמותת "פני"ם חדשות" וחברה במשמר המגדרי בכנסת. מאמינה כי קשרים ובניית מערך נטוורקינג אישי מהווה את הבסיס לבניעסק מצליח. גמישות מחשבתית, יצירתיות ויכולת להניע לפעולה הן אבני הדרך שלי בעבודה ובחיים.
 
הקפה שלי: בספל, קפה חזק, מעט חלב. את הסוכר אני משלימה עם עוגייה ממש טובה.
 
הלקוחות שלי הם עצמאים (הרבה עצמאיות) שזקוקים לדחיפה באתגר שיווק העסק שלהם ומכוונים גבוה לקהל שהכסף הוא לא הפרמטר היחיד בקבלת ההחלטות שלו, אלא הערך.
 
הכי אוהבת בעסק שלי את העניין והאתגר שיש בכל עסק, את השונה והחדש. לכל בעלת עסק יש חזון, חלום ויכולת ולי יש את הזכות לראות את הפוטנציאל העסקי הגלום בחלום שלה, ללכת איתה את הדרך ולחוות יחד איתה את ההתרגשות, הציפייה והשינוי. חוויה.
 
לקוח החלומות שלי: יוצר או אמן שהם בעצם העסק.
 
בעוד שנה: עסוקה מאוד במפגשי הקולקטיב לנשים עצמאיות אשר יערכו אחת לשבוע.
 
הכי אוהבת בשיווק הדיגיטלי: לענות לתגובות הקהל על פוסטים שאני כותבת, ולראות מה מעורר ומניע אותם.
 
טיפ מנצח מתחום העיסוק שלי: השקיעו בללמוד את התורה של בנייה וביסוס מערכות יחסים עם לקוחות פוטנציאליים ועם לקוחות קיימים, מרבית העבודה שלכם תגיע משם.
 
עצה קטנה מכל הלב לעצמאיות שמשווקות בדיגיטל: נסו לבנות את השיווק הדיגיטלי בצורה נכונה מהשלב הראשון. את מה שאתן לא יודעות, למדו או קחו עזרה.
 
אשמח לשתף פעולה עם: עצמאית שעוסקת בבניית אתרים.
 
יפתיע אנשים לדעת שאני נעזרת בקונטרה עסקית שיווקית משלי. מישהי שאני מתייעצת איתה לגבי דילמות עיסקיות ומשפרת את היכולות שלי מולה ובעזרתה באופן קבוע.
 
המקרה הכי מרגש שקרה לי עם לקוחה: לקוחה הגיעה לייעוץ עם דילמה האם לסגור את העסק שלה שקיים 18 שנה, אחרי פגישה שהתארכה לה מאוד היא חזרה לאנרגיות העשייה שלה, עלתה על מסלול ברור וחזרה לפעילות. כעבור חודש כבר הגיעה ליעד שאפשר לה להמשיך עם העסק. העסק שלה עובד ומצליח. בכיתי מהתרגשות, מודה.
 
הייתי רוצה לשתות קפה עם: גלית בן שמחון / מנכלי”ת פנתרה חלל עבודה שיתופי לנשים (ולא רק), היא פנתרה אמיתית בעיניי. מרתק אותי לשמוע ממנה על הדרך שלה ועל האופן בו היא מתמודדת עם האתגרים, הנפילות, התחרות והשראה.
 
רוצות לשתות קפה עם רותה?
מייל: info@ruta.co.il
טלפון: 054-5706050
 


השארת תגובה