סדנת תפירה לילדות

כאמא לשני בנים מקסימים, חשקה נפשי בבת, ולא רק לשם האיזון המשפחתי. ילדה קטנה עם שתי צמות, שמלת מלמלות ופה דובדבן. התחושות מתעצמות כאשר אני נכנסת לחנויות לבגדי ילדים, שאת שמם יש לשנות ל "חנויות לבגדי ילדות". קולבים עמוסים ורוד/אדום/לבן, סרטים צבעוניים, תחרות ססגוניות, חצאיות מסתובבות והרבה הרבה שיק. מיותר לציין שעל המדף הבודד בקצה החנות מונחים להם כמה פריטים עלובים בצבע כחול, נעלבים ועייפים.  

החופש הגדול, האחייניות המהממות שלי והחשקים הכמוסים לבת (שהם כבר לא כמוסים) הובילו אותי לפתוח סדנא למעצבות צעירות. חוויה יצירתית לבנות המין היפה (והחזק) לעיצוב ותפירה בחוט ומחט ובמכונות תפירה.  ממש כמו פעם: קבוצת נשים  קטנות אשר יושבות יחד, תופרות ומפטפטות. הפעם בשיטוטים בחנויות בחרתי בדים מתוקים עם הדפסי פרחים ולבבות, סרטי סאטן עדינים והמון המון ורוד. 

בהתרגשות רבה קיבלתי את הבנות, הדור הבא של עולם העיצוב. למדנו להכין סקיצה, לתכנן דף השראה ולבחור חומרים. ציירנ גזרות אמיתיות,ותפרנו בהנאה רבה סרט תיק, עטיפת בד ליומן, ארנק, שכמייה וחצאית מסתובבת. בנוסף הדפסנו חולצות ובדים. להפתעתי הרבה מצאתי בנות יצירתיות מאוד, עם חוש עיצובי מובהק, עם כמיהה ליצירה פשוטה, סבלנות, התמדה והרבה הרבה יופי.

התגובות הנלהבות של הבנות והאמהות שימחו אותי מאוד. עכשיו אני מתפנה לסדנא נוספת שתערך בקרוב, ולחלומות על תינוקת.

הסדנאות אותן אני מעבירה מיועדות לבנות 6 ומעלה (גם בנים מוזמנים!), כל אחת יכולה, אין צורך בניסיון או ידע קודמים. אני מלמדת לתפור בחוט ומחט ובמכונת תפירה, להכין סקיצות, לבנות גיזרה, לחשוב על קונספט, לתכנן, לחשוב, לפתוח את הראש, ובעיקר את הלב. 

חוגגות יום הולדת? אשמח להגיע אליכן למסיבת "מעצבות צעירות".

פרטים נוספים אשמח למסור בטלפון 054-2012033